Opublikowano

Witajcie!

Zapraszamy was na naszą nową stronę i do sklepu internetowego.

Po latach doskonałych doświadczeń w sprzedaży gitar Camps postanowiliśmy pójść dalej i rozwinąć naszą działalność. Chcemy dotrzeć do was z nowymi produktami a także ułatwić wam dostęp do pełnego asortymentu naszej firmy.

Udostępnimy Wam gitary klasyczne i flamenco firmy Camps i innych marek, a do tego najnowsze akcesoria i gadżety gitarowe. Janusz Biegaj Gitary to nie tylko sklep. To trzech muzyków, którzy pomogą Ci wybrać instrument odpowiedni do Twoich potrzeb.

Nad nową ofertą pracujemy z Piotrem Biegajem i Krzysztofem Pyczkiem już jako firma rodzinna. Wierzymy, że ich doświadczenie muzyczne pomoże nam spełnić Wasze oczekiwania.

Janusz Biegaj – założyciel firmy, muzyk i akustyk, dzięki doświadczeniu w branży artystycznej i biznesowej sprowadza gitary, które odpowiadają najlepszym. Firma to jednak nie tylko biznes. To pasja i świadomość Waszych potrzeb.Przez lata na naszych instrumentach grało wielu muzyków, nauczycieli i profesorów.

W 2005 roku Janusz Biegaj nawiązał współpracę z hiszpańską manufakturą Guitarres Camps. Jej instrumenty gwarantują najwyższą jakość dźwięku i dokładność wykonania.